Розділи каталогу одягу

Як вибрати розмір одягу для собаки?

Правильно виміряти собаку – запорука успішного підбору розміру!
Докладніше читай статтю.
Відгуки наших клієнтів!

Стильний та зручний одяг для собак на будь-яку погоду та для будь-якої породи!

У сучасному світі вже ніхто не стане сумніватися, що одяг для собаки - це не тільки необхідність, а й задоволення, чи не так!?
У нашому онлайн магазині DogsAvenue ви - з нашою активною допомогою та підтримкою - легко знайдете будь-який варіант стильного та зручного одягу для вашої собаки будь-якої породи. Ми оперативно оформимо доставку Новою Поштою до будь-якого населеного пункту України.
Спеціально для вашої зручності ми створили продуманий каталог одягу для собак з якісними фото та детальним описом складу матеріалів.

Великий асортимент одягу для собак у нашому зоомагазині зібраний у розділи - зимові комбінезони та дощовики, жилети та куртки, толстовки, светри та костюми. Ми врахували побажання наших клієнтів та створили спеціальні пропозиції для деяких порід собак – для мопсів та бульдогів, для такс та корги, для великих порід собак. Одяг у цих розділах створено з урахуванням анатомічних особливостей цих порід собак і гарантовано буде зручним і практичним на довгий час.
Ми знаємо, що купити зручний одяг для собаки відповідного розміру – буває не легко!

Тому обов'язково будемо уточнювати і перевіряти ще раз мірки вашого собачки і параметри обраного вами розміру. У нашому онлайн магазині товарів для собак можливе повернення та обмін розміру. Якщо у вас виникають питання - телефонуйте і пишіть по наших контактних телефонах і ми обов'язково вирішимо їх якнайкраще!
Made on
Tilda